Starszy Brat

Projekt Starszy Brat, to program korepetycji koordynowany przez Fundację Dziewięciu Braci.

Jego zadaniem jest wsparcie rodzin w zakresie wspomagania nauki poprzez indywidualne spotkania z korepetytorami.

W uczeniu stawiamy na relacje – ciężko jest się uczyć, kiedy troski życia codziennego zaprzątają nam głowę. Z tego powodu, jeśli nadarzy się okazja do porozmawiania zachęcamy do skorzystania z niej i oczyszczenia myśli.

Wolontariuszu!
Ktoś Ci pomógł? Podziękuj mu pomagając innym. Dobro wraca podwójnie, a pierwszym krokiem jest to, że znalazłeś się na tej stronie. Z góry dziękujemy za Twoje zaangażowanie i pomoc, jaką chcesz obdarować innych. Zarejestruj się poniżej i razem z nami zmieniaj świat!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu na starszybrat@fundacjadziewieciubraci.pl

Zostań wolontariszem

Poszukujemy korepetytorów

mimi-thian-737711-unsplash.jpg

Komu pomagamy?

Naszą pomocą wolontariatu objęte są dzieci z ubogich rodzin mające problemy z uczeniem się celem podniesienia ich kompetencji i zrównoważenia szans na naukę z innymi.

Poznaj nasz zespół

Koordynator, Matematyka, Informatyka

Pomoc w nauce
języka polskiego

Historia, licencjat
filologia polska

Pomoc w nauce
biologii

poziom rozszerzony

i chemia

Informatyka
i język polski

Fizyka

Dołącz do naszego zespołu, pomagaj razem z nami

Zaproś znjomego,
niech dzieli się wiedzą

Zmieniamy świat

Powoli rozwijamy, jeśli też chcesz podzielić się dobrem kliknij przycisk poniżej! Stwórzmy coś razem!

Co mówią o projekcie?

Jako uczestniczka programu Starszy Brat organizowanego przez Fundacji Dziewięciu Brothers muszę przyznać, że jest to najlepsze rozwiązanie dla uczniów z trudnościami w nauce. Pomogło mi uczyć się i dotrzymywać kroku rówieśnikom w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

Uczennica

„Starszy Brat” był ciekawym doświadczeniem. Dzięki poradom i najnowocześniejszej technologii umiem korzystać z dobrodziejstw Internetu. To jedna z tych rzadkich fundacji, które naprawdę dbają o zrównoważony rozwój.

Szkoleniowiec